Kitap Tavsiyesi: Sil Baştan

Bu kitap hayatıma ilginç bir şekilde girdi.

Kitap bana bir dostum tarafından ta geçen sene verilmiş ve bu geçen süre boyunca evimin kütüphanesinde benden habersiz (!) bir şekilde durmuş.

Geçtiğimiz günlerde de kitapların arasında öylesine bir göz gezdirirken başlığı ilgimi çekti. Hani her şey en iyi ve en doğru zamanda gerçekleşiyor ya…

Ayrıca, kitabı okumadan önceki çeyrek asır boyunca, kitabın arka kapağında yer alan ve yazarın okurlarına yönelttiği şu soruyu yüzlerce kez kendime sorduğumu hatırlıyorum:

“Geçmişte yapmış olduğunuz hataları bilerek hayatınızı tekrar, tekrar ve tekrar yaşamak zorunda kalsaydınız ne yapardınız?”

Ben tabii tekrar tekrar yaşadığımı değil, sadece bir kereliğine, bugünkü bilgilerimi ve deneyimleri yanıma alarak 6 yaşına dönmenin nasıl bir şey olabileceğini düşünürdüm.

Bu durum, yakalanabilecek fırsatlar ve elde edilebilecek kazançlar açısından her ne kadar kulağa hoş geliyorsa da, kitabı okuduktan sonra biraz farklı bir şekilde düşünmeye başladım.

Bu fikir sizin de ilginizi çekiyorsa, akıcı bir anlatımı olan ve okuyucuyu sürükler nitelikteki bu kitabı okumanızı öneririm.

Internet üzerinden sipariş vermek isterseniz şu bağlantıyı kullanabilirsiniz:
D&R Internet Sitesi

Paylaşma Modunda Mısın?